• Намалена цена
  • Ново
FreeArmy Тренд Print T Кошула Жените Памук Лето Блузи Мода Воено Зелена Tees Тенок Одговара O-Вратот Pullover Т-Маица Секојдневен Tshirt
zoom_in

FreeArmy Тренд Print T Кошула Жените Памук Лето Блузи Мода Воено Зелена Tees Тенок Одговара O-Вратот Pullover Т-Маица Секојдневен Tshirt

DEN 674.00 1321.92

Износот
check Това е достапна


Да почитувани купувачи :
1. Таму може да се 1±3cm грешки за рачно мерење. ( 1cm = 0.39 инчи )
2. Големина во нашата продавница е АЗИЈА големина, тоа е 1 или 2 димензии помали од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да се однесуваат на горенаведените големина на табелата пред ставање на наредби.
Ако не сте сигурни како да се избере правилната големина, исто така можете да контактирате на нашите клиенти sercive, и само кажете ни ја вашата висина, тежина, биста и половината големина . Ние ќе ви препорача соодветна големина за вас наскоро.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Бесплатни Војска
Стил:
Воени
Декорација:
Никој
Материјал:
Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
ГШ-8868
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни

Слична стока во категоријата..