• Намалена цена
  • Ново
Полиестер Т-маица Жените Црна, Сива О Вратот Кратко Sleeve Секси Крстот Лето Култури Блузи 2018 Нова Мода Тенок Основните Обичните T-shirt
zoom_in

Полиестер Т-маица Жените Црна, Сива О Вратот Кратко Sleeve Секси Крстот Лето Култури Блузи 2018 Нова Мода Тенок Основните Обичните T-shirt

DEN 480.00 684.96

Износот
check Това е достапна


Полиестер Т-маица Жените Црна, Сива О Вратот Кратко Sleeve Секси Крстот Лето Култури Блузи 2017 Нова Мода Тенок Основните Секојдневен Т-маица Големина Должина Градите Ракав Тежина S 32 37 14.5 45-50 KG M 34 39 15 50-55 KG L 36 41 15.5 55-60 K XL 38 43 16 60-65 KG
Pls дозволете 1-2 см, различни од големината ,и се должи на компјутерот верзија ,бојата ќе биде малку поинаква

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Disko Спорт
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
GZ-321
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Тип:
повик т кошула
Стил 2:
исечете tees
Type1:
Природни
Стилот 3:
Повик Блузи
Стил:
Жените Резервоарот На Врвот
Модел:
Назад Шупливи
Модел 2:
Печати
Сезоната:
Лето
Стил:
Моден

Слична стока во категоријата..