• Намалена цена
  • Ново
Памук Лабава Жените Блузи Пролет Лето O-вратот Половина Ракав Везови Цртан филм маици Дами Студент Памук Tees маици RE0435
zoom_in

Памук Лабава Жените Блузи Пролет Лето O-вратот Половина Ракав Везови Цртан филм маици Дами Студент Памук Tees маици RE0435

DEN 670.00 1263.36

Износот
check Това е достапна


Памук Лабава Жените Блузи Пролет Лето O-вратот Половина Ракав Везови Цртан филм маици Дами Студент Памук Tees маици RE0435
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 96 59 15 52 L 100 61 16 54 XL 104 63 17 56 2 XL 108 65 18 58

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Декорација:
Вез
Материјал:
Памук,Микрофибер
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
RE0435
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
MLUOLANC
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Слична стока во категоријата..