• Намалена цена
  • Ново
TARCHIA 2018 нови Блузи момче машки Мажите Краток Ракав памук урбани персонал студент мода Печати Т-Маица Tee Кошули крпа О-Вратот Лето
zoom_in

TARCHIA 2018 нови Блузи момче машки Мажите Краток Ракав памук урбани персонал студент мода Печати Т-Маица Tee Кошули крпа О-Вратот Лето

DEN 379.00 620.64

Износот
check Това е достапна


Здраво,драги : )
ако ви се допаѓа објект,можете да нарачате,
објектите се сите Евра големина, Големината дефиниција можеби не многу точно ,можете да го според Големината на Табелата во веб за да изберете големина!
ако не сте сигурни што големината можете да изберете,
можете да контактирате со мене, да ми кажете вашата висина и тежина , јас може да ви помогне да ја избере големината,
ако сакате некои попуст ,можете исто така да контактирате со мене ,јас може да ви помогне промена на цена!
ние ќе го испрати предметот откако ќе се плати, како е можно поскоро!

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
TARCHIA
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Урбан

Слична стока во категоријата..