• Намалена цена
  • Ново
KUYOMENS 2018 Обичните луѓе е т кошула мажите Бренд Т Кошула Печатени Т Кошули Лето Висок Квалитет Битник О-вратот tee кошули 4pcs
zoom_in

KUYOMENS 2018 Обичните луѓе е т кошула мажите Бренд Т Кошула Печатени Т Кошули Лето Висок Квалитет Битник О-вратот tee кошули 4pcs

DEN 900.00 1199.52

Износот
check Това е достапна


Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст ако вашата цел е доволно голема. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. нашата продавница ќе направи голема продажба од време на време,ние ви препорачуваме можете да додадете нашата продавница во вашата листа, така што вие не ќе го пропушти голема продажба.
Се врати и враќање
1.Ако боја/големината не е во право за вас, можете да се вратите назад кон нас, за промена, но вие shoud мечка превозот цена.
2.Доколку квалитетот не е добар,може да го вратите назад кон нас,но треба да ја сноси shippong цена.
3.Ако пратката е на пат,ве молиме почекајте повеќе patienty,затоа што превозот времето не е контрола од страна на нас, тоа е според поштата е на услуга,но ние може да се прошири време на испорака за вас.
Повратни информации
1.Ние зависи од клиенти'satisfaction да успее, Затоа позитивни повратни информации од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.Ако не сте задоволни со нашата предмети,plaese се земе една минута за да ни остави
вашиот позитивен фидбек.
2.Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас ,ние ќе направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми.Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е
решен.
Контактирајте со нас
1.Пред наддавање,ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите на вашите прашања,тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања,но ве молиме да се земе еден момент за да прво прочитајте ги сите информации што се обезбедени тука
каде најчесто прашања'answers се.
2.Ако не е ,тогаш можете да контактирате со нас од трговија со датотеки, или оставете порака за нас,ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
KUYOMENS
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
Пакет од 4
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..