• Намалена цена
  • Ново
Трговија на големо 5pcs/Многу Деца Повик Краток Ракав Т Кошула 2018 Лето Бебе Девојки Кавга Врвот Tees Солидна Боја Деца Облека 0-12T
zoom_in

Трговија на големо 5pcs/Многу Деца Повик Краток Ракав Т Кошула 2018 Лето Бебе Девојки Кавга Врвот Tees Солидна Боја Деца Облека 0-12T

DEN 847.00 1008.00

Износот
check Това е достапна


трговија на големо детски маици солидна боја за бебе девојки
за возраст : 0-12 години
материјал : 100% памук
Боја : бела, црна, жолта,портокалова, розова,сина
5pcs/многу ,над 3 многу ,имаме уште еден попуст за вас!
ние поддршка микс цел , можете да изберете различна боја различна големина . но, ни остави порака!!
големина : 80-90-100-110-120-130-140-150
80=12 M,90=24 M,100=3 T,110=4 T,120=6,130=8,140=10,150=12

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T, 6T, 8T, 10T, 12T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
Kag-0011f
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
kangoor
Облека Должина:
Редовни

Слична стока во категоријата..