• Ново
Kowell Секси Backless Чипка Култури Блузи Жените Лето Фенер Ракав Sashes Т-маица Домот Femme Плажа Клуб Дами Блузи Camis
zoom_in

Kowell Секси Backless Чипка Култури Блузи Жените Лето Фенер Ракав Sashes Т-маица Домот Femme Плажа Клуб Дами Блузи Camis

DEN 642.72

Износот
check Това е достапна


1. 100% Сосема Нов 2. Материјал : Полиестер,Spandex,памучен Фустан 3. Бои за избор : Црна/Црвена/Бела 4. Материјал на платно ви дава пријатно чувство. 5. Големина : S/M/L 6. Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење,бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) .

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ИМЕР
Бренд Име:
KOWELL
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Јака:
Никој
Облека Должина:
Краток
Декорација:
Sashes
Секси Backless Чипка Култури Блузи Жените S:
Combinaison Femme
цветни Чипка шема дизајн:
облека
Боја:
Црна,Бела,Црвена

Слична стока во категоријата..