• Намалена цена
  • Ново
Секси V Деколте, Шупливи Плетени Врвот Жените Лето 2018 Лилјак Ракав Лабава Секојдневен Тенка Плетење маици Женски Голема Големина Мода Блузи
zoom_in

Секси V Деколте, Шупливи Плетени Врвот Жените Лето 2018 Лилјак Ракав Лабава Секојдневен Тенка Плетење маици Женски Голема Големина Мода Блузи

DEN 672.00 959.04

Износот
check Това е достапна


Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
AIYANGA
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Јака:
V Деколте
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
hwh A162
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..