• Намалена цена
  • Ново
Смешни Брак Среќна Сопруга Среќен Живот Сопруг Цитати Вечера Со Алхемичарот Дизајн Mens Лето Tshirt Црна Сини Кошули Tee
zoom_in

Смешни Брак Среќна Сопруга Среќен Живот Сопруг Цитати Вечера Со Алхемичарот Дизајн Mens Лето Tshirt Црна Сини Кошули Tee

DEN 480.00 599.52

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте S раскина i Dzn !
*Материјал : Ly cr на Cott о n
*Ocassion : Casua l
*Characteri stic : S oft, Comf о ртс ранливите, Easy-care
*Дизајн : Exclusi пет дизајн
*Функција : Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Дружења,Персоналните Cosplay
*Ракав : Краток Ракав
*Врат : Екипажот Ne ck
*Тежина : 200g да 260g
*Боја : Сина Или Црна [Совети : боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на перка ал оној што r eceive]
*Големина : S M L XL XX L XXXL [T ips : големината на табелата е само за референца , можеби прирачник за грешка при мерење на 1-3cm (1cm=0.3937 инчен) , pls campare детали големина со твое пред да се купи]
Повеќе Детали
Зошто Y ou Б uy F rom U s
* S аме оди о ds, се tter пр мраз.
* Квалификувани производи, целосно инспекција пред sh ip документот .
* P rom pt c ustomer поддршка по продажба на сер v на мразот.
*w e фан на дв е не o nly продавачот на производот, но lso ser v на мразот на услуги.
* Ние го прифаќаме Alipay.
* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата. *T тој објект ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние w лошо не бродот во Кина, Хонг Конг, Филипините, Afric а, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
* Ако објектот е дефектен, правни основи е да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*За обезбедување на сите предмети се во добра qu ality, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се повторно sponsible за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
*Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето,ние посветена на вашиот 100% задоволството на клиентите.
*Дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5star Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас.
*Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ние многу проценка на сите наши клиенти!

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
iDzn
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Lycra
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Ткаени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
боја:
црна, сина
Сезоната:
Лето
Тема:
Печатени

Слична стока во категоријата..