• Намалена цена
  • Ново
GPFDRL 2018 Лето Нова Секси Жените Тенок Долг Ракав Strapless Рамо коса црта Вратот Солидна Кратки маици Женска маица За Жени
zoom_in

GPFDRL 2018 Лето Нова Секси Жените Тенок Долг Ракав Strapless Рамо коса црта Вратот Солидна Кратки маици Женска маица За Жени

DEN 387.00 553.44

Износот
check Това е достапна


Големина:
S, M, L
Бренд Име:
GPFDRL
Материјал:
Памук
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
3a087
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Слична стока во категоријата..