• Намалена цена
  • Ново
2018 Лето Кратко Sleeve Tshirt Печати Мачка преголеми Tees Памук Секојдневен Tee Женски Лабава Млади Блузи 3 Бои за ТОПЛО Парови Tee
zoom_in

2018 Лето Кратко Sleeve Tshirt Печати Мачка преголеми Tees Памук Секојдневен Tee Женски Лабава Млади Блузи 3 Бои за ТОПЛО Парови Tee

DEN 484.00 931.20

Износот
check Това е достапна

Големина На Насоки 1. Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат. Бидејќи облека верзија тип се различни, ве Молиме да изберете големина едноставно според вашата облека. 2. Ве молиме овозможи 1-3 СМ разлики поради прирачник за мерење, ви Благодариме! 3. Ако вашиот мерка податоци преку 2 големини. Ние обично препорачуваме изборот на поголем. (Пример : Според градите треба да изберете големина M, Но колковите треба да изберете големина Л ви предлагаме да се земе големината L) 4. Ако не сте сигурни што треба големина за да се носат, ве молиме контактирајте со нас за предлогот. (Ве молиме наведете вашиот мерка податоци : Висина / Тежина / Биста / Половината / Колковите) Препорачува Големина ( Единица : cm , Грешка спектар 1-2 cm ) Големина... Должина ....Ракавот...Рамо...Биста M.....59cm ... ..17 CM...47m...102cm L.....61cm ... .18 CM....49cm...106cm XL....63cm ... .19 CM....51cm....110cm XXL....65cm ... .20 CM....53cm....114cm

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
75
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Ретро&Секојдневен&Краток&Секси&Клуб&Fashion&Партија
Сезоната:
Пролет& Лето
Пол:
Жените&Женски&Дами&Девојки
Ткаенини:
памук полиестер
боја:
Жолта Розова Црни маици
Tshirt Мода:
Студентот Лабава T-shirt
блуза кошула:
tshirt жени

Слична стока во категоријата..