• Ново
Кинески стил Исклучителна опашот на моделот личност креативни кратко sleeve т-маица Лето 2018 мода квалитет т кошула мажите S-6XL
zoom_in

Кинески стил Исклучителна опашот на моделот личност креативни кратко sleeve т-маица Лето 2018 мода квалитет т кошула мажите S-6XL

DEN 1199.52

Износот
check Това е достапна


Кинески стил Исклучителна опашот на моделот личност креативни кратко sleeve т-маица Лето 2018 мода квалитет т кошула мажите S-6 XL

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Spandex
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
редовни ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
Vrace & Hmase
Стил:
кинески стил
Шаблон Тип:
Животните
Пол:
Мажи
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
95% полиестер влакна + 5% spandex
Производ карактеристики:
Удобно Дише
Име 1:
т кошула
Име 2:
Т-маица
Име 3:
camisa masculina(португалски)
Број На Производ:
gsh4102
боја:
како Слика
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL,6XL

Слична стока во категоријата..