• Намалена цена
  • Ново
Шарени Вера, Надеж, Љубов Писмо Дизајн 2017 Лето Мода Жените Т Кошула Новина Графички Екипажот Вратот Кратко Sleeve Блузи Tee L10-F-2
zoom_in

Шарени Вера, Надеж, Љубов Писмо Дизајн 2017 Лето Мода Жените Т Кошула Новина Графички Екипажот Вратот Кратко Sleeve Блузи Tee L10-F-2

DEN 386.00 521.28

Износот
check Това е достапна


2017 Плаче Бебе Мелани Мартинез Смешно Tee Лето Жените Print T Кошула Цртан филм Плаче Бебе Дизајн Т Кошула Kawaii Т-маица L9 G119
Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина ве Молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу ( ±1-2cm се разликува поради прирачник за мерење) Ако на секое прашање ,pls бидете сигурни дека за да контактирате со нас,Ние ќе се обезбеди пред-продажба големина консултации и добар по продажба на услуги!
Состојба : 100% Сосема нова Боја : Како што е прикажано Sie : S M L XL XXL XXXL(со водат ткаенина) ckage : Индивидуално спакувани со пластична кеса
Производ Deils
физички екранот
Фабриката ја видите
нашите услуги -
За Плаќање : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката
За Превозот :
1.Ние брод за излез на стоката од страна на Ali Epress Стандард за Испорака , можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
Гаранција и Гаранција :
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. 3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Moe Cerf
Материјал:
Spandex,Модални
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
L6-Б3
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Модел стил:
Животните
дизајн:
Прекрасна Лошо Панда Полицијата
Женска маица:
т кошули жените летото 2017

Слична стока во категоријата..