• Намалена цена
  • Ново
Мажите Т Кошула 2018 Лето Мода Памук Кратко Sleeve O-Вратот Поддршка Разновидност Тренер Воената Стил 2 Амандман T-shirt
zoom_in

Мажите Т Кошула 2018 Лето Мода Памук Кратко Sleeve O-Вратот Поддршка Разновидност Тренер Воената Стил 2 Амандман T-shirt

DEN 587.00 690.72

Износот
check Това е достапна


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Слична стока во категоријата..