• Ново
Зголемувачот 3X Гигант Големи Раце Слободни Биро лупа Со 4 LED Светло за Читање на Шиење Плетење
zoom_in

Зголемувачот 3X Гигант Големи Раце Слободни Биро лупа Со 4 LED Светло за Читање на Шиење Плетење

DEN 341.76

Износот
check Това е достапна


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Голема Зголемувачот
3. Материјал : ABS Рамка+ПВЦ Леќа
4. Големина : 27.5x20.5x1.8cm
5. Боја : Црна
6. Зголемување : 3 X, извор на Светлина : 4 LED диоди
7. Силата се испорачува од страна на : 2 x AAA батерии (не се вклучени)
8. Идеален за читање на мапи, весник , распоред, книги, или какви било мали текстуални.
9. На fordable нозе може да се користи за да се одржи на зголемувачот над страна на текстот.
10. Таа има вратот мозок, и може да се закачи зголемувачот околу вратот при читањето на текст.
Пакет се вклучени :
1pc * Зголемувачот

Бренд Име:
Inpelanyu
Со Светлина Или Не:
Yes
Стил:
Стои Стил
Извор На Светлина:
led светло
Број На Модел На:
N1194
Тип:
Голем Зголемувачот
Материјал:
ABS Рамка+ПВЦ Леќа
Зголемување:
3X
Извор На Светлина:
4 Led диоди
боја:
Црна
Материјал:
Fresnel леќи + ABS граница

Слична стока во категоријата..