• Намалена цена
  • Ново
30X 60X Illuminati Зголемувачот Стакло Loupe Двојна Леќа Лам Накит Оценување Алатка Со LED
zoom_in

30X 60X Illuminati Зголемувачот Стакло Loupe Двојна Леќа Лам Накит Оценување Алатка Со LED

DEN 156.00 179.04

Износот
check Това е достапна


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Jeweler Око Loupe Зголемувачот
3. Материјал : оптичко стакло со пластични случај
4. Големина : x 5.0 3.3 x 2.8 cm
5. Боја : Бела
6. Батерија Тип : LR1130
7. Одлично за идентификување на мали знаци на накит.
8. LED светло помага да се користат под доволно сончева светлина или темнина средина.
9. Тоа доаѓа со свој заштитен тешко пластични чувствува наредени за чување.
10. Посебно дизајнирана од два вида на зголемување : 30 X (леќа со дијаметар од 22mm) ; 60 X (леќа со дијаметар од 12mm)
11. Тоа е совршен за индустриска намена, Коло и Печатење, Медицина,Хортикултура, Монетите и Марките, Накит оценување, Образование, Географија,
Замена на батерии : Inset копчето прикачено на овој производ во две дупки на капакот на батеријата ,се претвори anticlockwise да се олабави на капакот на батеријата ,извади стари батерии и потоа го ставаат на нови батерии внатре, конечно го вклучите покрие одбор стрелките на часовникот за да се стегне тоа
Пакет Се Вклучени :
1 x LED Двојно Повеќе Jeweler Око Loupe Зголемувачот (Батеријата вклучена)
1 x Копче (што се користат за промена на батеријата)
1 x англиски Упатство

Бренд Име:
Inpelanyu
Материјал:
Стакло
Со Светлина Или Не:
No
Стил:
Рачни
Број На Модел На:
P0076
Тип:
Зголемувачот
Материјал:
Оптичко Стакло, Метал,Пластика
Се применува за:
Накит Оценување Алатка
боја:
sliver

Слична стока во категоријата..