• Намалена цена
  • Ново
150*50mm Големи Suction500 KG DC 5V/12V/24V голема електромагнетниот electromagnet електрични Кревање електро магнет силна носителот на купот на DIY 12 v
zoom_in

150*50mm Големи Suction500 KG DC 5V/12V/24V голема електромагнетниот electromagnet електрични Кревање електро магнет силна носителот на купот на DIY 12 v

DEN 3145.00 3744.00

Износот
check Това е достапна


Модел : BR150/50 Предмет : Одржување на Електрични Магнет Влезен Напон : DC 6 V 12 V 24 V 36 V Моќ : 15 W Држи Сила : 500 КИЛОГРАМИ Материјал : Метал Боја : Сребрена D : 150 mm d : 80 мм Ч : 50 мм М : M14 P : 30 мм L : 1000 мм
Детали за производот
Испорака
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. По Услуга
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

боја:
12V, 24V, 36V, Други сопствени направени
Бренд Име:
qgt
Тип:
Електромагнетниот
Обликот:
Стап
Број На Модел На:
BR150/50
Композитни:
ретки земјата магнет
Примена:
Индустриски Магнет
Објектот:
Држење Електрични Магнет
Влезен Напон:
DC 6V 12V 24V 36V
моќност:
15w
Држи Сила:
500 КИЛОГРАМИ 5000N
Материјал:
поцинкуван
Големина:
150mm * 50mm
Обликот:
Круг НЛО
Изолација Одделение:
Б(103oC)

Слична стока во категоријата..