• Намалена цена
  • Ново
2017 Метал/Железо Core Dumbledor постар Магично Стапче/ Хари Потер Магично Стапче/ Домот Подароци Кутија за Пакување
zoom_in

2017 Метал/Железо Core Dumbledor постар Магично Стапче/ Хари Потер Магично Стапче/ Домот Подароци Кутија за Пакување

DEN 620.00 911.52

Износот
check Това е достапна


Карактеристики:
Почетник,Магионичари,Лесно Да Се Направи,Фаза
Големина:
M
Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
HP7
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Тип:
Стап
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Бренд Име:
NIGISLOW
Пластични Тип:
ПВЦ
Предупредување:
Не Несреќа

Слична стока во категоријата..