• Намалена цена
  • Ново
OOTDTY Магијата Играчка Три Картичка Монте Ѕиркаат Трик Инстант Промена Картичка Лесно Да се Игра
zoom_in

OOTDTY Магијата Играчка Три Картичка Монте Ѕиркаат Трик Инстант Промена Картичка Лесно Да се Игра

DEN 29.00 34.56

Износот
check Това е достапна

торба
OOTDTY Магијата Играчка Три Картичка Монте Ѕиркаат Трик Инстант Промена Картичка Лесно Да се Игра
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Убав и уникатен дизајн магија лесно да се игра, но може да се задржи вашата публика изненадени импресиониран & прашувате. Волшебник покажува 3 карти на гледач од кои еден е чудно еден од. Картички се свртени надолу и гледачите се поканети да се "најде дека картичка". Гледачите секогаш ќе изберат погрешен картичка не е важно колку пати трик е изведена. Бројот НА производот е случаен. Се надевам дека ќе се разбере пред понуда! Боја : видете слики Материјал : хартија за Продажба Начин : Мало и трговија на Големо Големина : Една Големина Должина : 9cm (3.54 во) Ширина : за 6,2 cm (2.44 во) Количеството : 1 PC Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1x 3 Картичка Трик(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)


Карактеристики:
Почетник,Професионални
Број На Модел На:
Три Картичка Монте Ѕиркаат Трик Инстант Промена Картичка
Пол:
Унисекс
Тип:
картичка
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Возраст Опсег:
Grownups
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Предупредување:
/
Бренд Име:
OOTDTY
Големина:
One Size
Материјал:
Хартија

Слична стока во категоријата..