• Намалена цена
  • Ново
PipiFren Мали Мачки Облека Фустани Кинески стил на Облека Производи Крпа За Милениче Куче Грб Костим animaux разговор huisdier gatti
zoom_in

PipiFren Мали Мачки Облека Фустани Кинески стил на Облека Производи Крпа За Милениче Куче Грб Костим animaux разговор huisdier gatti

DEN 612.00 612.48

Износот
check Това е достапна


куче јака Pipi Fren Мали Кинески Фустани стил на Облека Производи Крпа За Милениче Куче Грб Костим animaux разговор huisdier gatti продажбата на моделот : 1 парче тип : Кучиња Фустани пакување : opp

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Мачки
Тип На Објект:
Палта & Јакни
Стил:
ретро
Шема:
кинески стил
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
PipiFren
боја:
Како што е прикажано
Место на Потекло:
Кина
Применливи:
Мачка и куче
Стил:
кинески стил
ID:
Y1705114-32
Тип На Објект:
Кучиња облека
Употреба:
Домашни Миленици Облека
кучето се облекуваат:
Yes
мачка костим:
Yes
миленичиња облека:
Yes

Слична стока во категоријата..