• Намалена цена
  • Ново
2000pcs/многу , 20mm цвет форма кристално стакло монистра , бесплатен Превозот
zoom_in

2000pcs/многу , 20mm цвет форма кристално стакло монистра , бесплатен Превозот

DEN 9856.00 10951.20

Износот
check Това е достапна


ИМЕ : 20mm цвет монистра
useage : кристал octagon монистра за свадба , завеса ,
дома декорација ,елка ,ЛУСТЕРОТ ДЕЛОВИ
ГОЛЕМИНА : 20 MM
НИВО на КВАЛИТЕТ : ААА БОЈА : јасно
ДУПКИ : дупка на средината
мини цел : 2000pcs/многу

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
20mm
Ширина:
20mm
Висина:
20mm
Должина:
20mm
Број На Модел На:
цвет-20

Слична стока во категоријата..