• Намалена цена
  • Ново
Модерната Кристал Лустерот Осветлување Тела Луксузни Современа Лустери Pendant Виси Светлина за Дома Хотел Декорација
zoom_in

Модерната Кристал Лустерот Осветлување Тела Луксузни Современа Лустери Pendant Виси Светлина за Дома Хотел Декорација

DEN 36479.00 72958.08

Износот
check Това е достапна


УПАТСТВО ЗА КУПУВАЊЕ
1. Онлајн Бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир полнење. Online цената НЕ вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата , ние не сме одговорни за сопствени грешки во вашата земја. Ако Царинскиот на вашата земја наметнува никакви увозни давачки тогаш купувачот е одговорен да направи било како исплата.
2. Објектот ќе биде sended надвор од Кина Пост Воздух Парцела / DHL/ UPS/ ФЕДЕКС/ ТНТ/ЕМС . И ние го задржува правото да го избере најдобриот погоден курир да ја испорача стоката.
3. На приемот на пратката ве молиме отворете и проверете дали сите ставки се во добра состојба, се неоштетени и сите се точни. Ако ова не е можно, тогаш пријавете се на курир возачот документација како "да не се истражува", Ако некој објект е резултат да биде оштетена, тогаш обратете се на испорака компанија да извештајот на објектот како оштетени и барање доказ за вашиот извештај во писмена форма. Без тој доказ ние ќе бидеме во можност да го замени било оштетен објект.
Ви благодариме за вашата соработка.
Начин на плаќање 1 прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата 2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Абажур Боја:
Хром, Златна
Број на Светла:
D65cm 8Light 1Tier, D80cm 15Light 2Tier, D90cm 21Light 3Tier, D110cm 30Light 3Tier
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
ЕМК,ССА,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,CCC,FCC,CE
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
240V,230V,120V,110-240V,220V,110V,380V
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тело Материјал:
Кристално
Заврши:
Полиран Хром
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Сенка Тип:
Кристално
Број На Модел На:
JY2999
Гаранција:
5 години
Стил:
Арт Деко
Сенка Ветер:
Надолу
База Тип:
E14
Карактеристики:
Внатрешен Декор
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Бренд Име:
chandelierstyle
Модерната Кристал Лустерот Pendant Светлина:
Модерната Кристал Лустерот Виси Светилка
боја:
Хром, Златна
Големина:
D65cm,D80cm,D90cm,D110cm
Материјал:
Метал; Кристали
Lampholders:
E12/E14
Напон:
110V ;220V
Уверение:
CE; УЛ; ССА; итн
Поддршка:
ОЕМ и ODM & Мало & трговија на Големо
СТАН:
Хотелот; Дома; Трговски Центар; итн

Слична стока во категоријата..