• Намалена цена
  • Ново
Бесплатен Превозот Европската Месинг Антички Кристал Лустерот Lingting Луксузен Jade Месинг Кристал Светилка Сјај Суспензија Осветлување
zoom_in

Бесплатен Превозот Европската Месинг Антички Кристал Лустерот Lingting Луксузен Jade Месинг Кристал Светилка Сјај Суспензија Осветлување

DEN 22739.00 23935.20

Износот
check Това е достапна

Бесплатен Превозот Европската Месинг Антички Кристал Лустерот Lingting Луксузен Jade Месинг Кристал Светилка Сјај Суспензија Осветлување Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За испорака
Ние често се обезбеди DHL и FEDEX со најниска горниот превозот задолжен за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 4-7 дена по превозот .Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , Сите предмети, со Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух. тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Абажур Боја:
5L Дизајн D60cm, 6L Дизајн D65cm, 8L Дизајн D80cm
Wattage:
31-40W
Тип На Објект:
Лустери
Сенка Ветер:
До & Долу
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристално
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
SY1020/8L
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Декоративни
Сенка Тип:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
Златниот Пат
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Гаранција:
3Years
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки

Слична стока во категоријата..