• Намалена цена
  • Ново
3/8 инчни Алуминиумски Соединенија Лак Кабел Слајд Стрелаштво Лак String Splitter Ролери Планирам Замена на Bowstring Сепаратор Стрелка Макара
zoom_in

3/8 инчни Алуминиумски Соединенија Лак Кабел Слајд Стрелаштво Лак String Splitter Ролери Планирам Замена на Bowstring Сепаратор Стрелка Макара

DEN 488.00 513.12

Износот
check Това е достапна


Боја : Црна/Црвена/Сино
Материјал : Алуминиум
Апликација за : 3/8" кабел бар Соединение Лак
Пакет : 1x кабел слајд Тема : Заштита на заменик жици, да се зголеми брзината, точноста. брзо и лесно за Инсталација Највисок снимање конзистентност со крајно ниска кабел носат Помага да се елиминира вишокот на отпуштање на бучава Работи на лакови со 3/8" кабел бар Ултра ниска триење тркала создава slickest и менаџирање слајд некогаш

Број На Модел На:
Соединение Лак кабел slide
Бренд Име:
Купидон
боја:
Црвена , Сина, Црна
Материјал:
Алуминиум
Примена:
Соединение Лак
Квантитет На Пакет:
1pc
Тежина:
33g

Слична стока во категоријата..