• Намалена цена
  • Ново
Стрелаштво Лак Стабилизатор Соединение Извивам Лак Амортизацијата Се Намали Шок Апсорбер Рамнотежа Стабилизатор Топката Sliencer Лов На Птици Снимање
zoom_in

Стрелаштво Лак Стабилизатор Соединение Извивам Лак Амортизацијата Се Намали Шок Апсорбер Рамнотежа Стабилизатор Топката Sliencer Лов На Птици Снимање

DEN 456.00 479.52

Износот
check Това е достапна


Материјал : Пластични и Алуминиумски
Погодни за : Соединение лак / Takedown Извивам Лак
Големина : 14*10*5cm
Тежина : 67g Пакет : 1x Стабилизатор Топка

Број На Модел На:
стрелаштво лак стабилизатор
Бренд Име:
Купидон
Материјал:
гума и алуминиумски
Примена:
Соединение лак / Takedown Извивам Лак
Големина:
14*10*5cm
Тежина:
67g
Пакет:
1 КОМПЈУТЕР Стабилизатор Топка

Слична стока во категоријата..