• Ново
1 Парче Лево Или Десно 7/8 инчен Handlebar Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Спојки Рачката
zoom_in

1 Парче Лево Или Десно 7/8 инчен Handlebar Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Спојки Рачката

DEN 1767.36

Износот
check Това е достапна


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Дали оваа точка одговара за мојот Мотоцикл / Автомобил?
Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор .
Ако сè уште не се сигурни за тоа, може да се разгледа консалтинг техничар пред да нарачате за да бидете сигурни на вклопуваат .
Тоа може да биде предаден на мојата земја?
Ние можеме да брод ставки 98% земји во светот . Ако вашата земја не може да ot одберете на aliexpress, обратете се до нас .
Колку време е потребно за да се дојде?
Општо земено, ние ќе организираме на пратката во 1-2 работни дена откако исплата потврди , а ние соработуваме со DHL (5-7days) , и ЕМС (13-20days) за време на испорака ,
Answer : ___________________________ Note : ние ќе ви ја испратиме стоката само преку ЕМС да се клиенти на некои област , на пример Русија , што е подобро за вашето увоз .
Дали треба да се плати царинските давачки?
ние не плаќаат никакви на плаќање на Данок . и цената на aliexpress не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати од себе, ако не се согласувате , ве молиме да не купи за да се избегне проблеми. Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички . Иако не можеме да го контролирате ова, ние ќе ви помогнат да се изјасни за пониска вредност на царинската управа. Затоа , поголемиот дел од нашите клиенти не треба да го плати царинските давачки, или само да се плаќаат неколку . Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе го поставите наредби .
Политика За Испорака
Ние брод на светот, освен APO / FPO
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена .
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори , тоа може да трае до 20 работни дена .
Плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена (ние само брод на aliexpress потврди адреса)
Забелешка боја презентирани од страна на сликите може да варира во зависност од поинаква конфигурација на систем за следење . Боја отстапување може да се случи . Компатибилност Табелата се само за општа референца , некои модели имаат различни имиња во различни земји , така бидете сигурни да проверите на вашиот велосипед е модел и годината пред да нарачате , бидете сигурни дека вашиот велосипед е користењето на оригинални делови(не ре-опремување) .
Функција : 100% Сосема Нов и Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Спојки Рачката се Земе вашата сопирачки изведба на следното ниво Универзална Одговара на сите 7/8 инчи (22mm) Handlebars Тип : Лево и Право Огледало тема : 10мм Понесе големина : 14mm Материјал : Алуминиум легура Боја : Црна Fitment : ве Молиме проверете ја големината на вашиот стар кочница спојки лост, осигурете овој дел одговара за вашиот мотор пред да купите.

Бренд Име:
Crystearth
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
7/8 инчи Кочница Handlebars
Објектот Должина:
29cm
Објектот Ширина:
7cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура

Слична стока во категоријата..