• Намалена цена
  • Ново
8mm/10мм Мотоцикл CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица Прилагодувач За ХОНДА CBR 250RR 300RR 600RR 1000RR 250R 650F 600F4i 500R 190R
zoom_in

8mm/10мм Мотоцикл CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица Прилагодувач За ХОНДА CBR 250RR 300RR 600RR 1000RR 250R 650F 600F4i 500R 190R

DEN 114.00 126.24

Износот
check Това е достапна


Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Алуминиум CNC
Завршна Површина : Рек Позлата
Боја : Портокалова, Сина, Црвена, Црна,Златна, Титаниум, Зелена, Сребро.
Производот се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.
Погодни За :
Одговара за М8/M10 * 1.25 cnc алуминиум Универзален мотор спојки жица прилагодување кабел.
Пакетот вклучува :
1 Парче Спојки Жица Прилагодување Кабел

Бренд Име:
LANQIAN
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
CLA-001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
14g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
спојката жица прилагодување кабел
Година:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Тип На Објект:
Лост, Јажиња & Кабли
Бои:
црна/црвена/сино/gold/портокал/зелен/титаниум/сребрена
Издржливост :
Многу издржливи. Многу лесно да се соберат
Точка име :
Мотоцикл accessorie
Пакет:
1 Парче
Fitment:
М8/M10 * 1.25 Универзален мотор спојки жица прилагодување кабел

Слична стока во категоријата..