• Намалена цена
  • Ново
RiderJacky CNC Мотоцикл Господар Цилиндричен Резервоар Хидраулични Сопирачки Кабелски Спојки Држела За DUCATI 125-300CC
zoom_in

RiderJacky CNC Мотоцикл Господар Цилиндричен Резервоар Хидраулични Сопирачки Кабелски Спојки Држела За DUCATI 125-300CC

DEN 2431.00 2826.24

Износот
check Това е достапна


Fitment :
За Ducati 125-300 CC

Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : црна/сребрена/gold/сино/red/сива/портокал/зелен
Материјал : Висок квалитет T6061-T6 алуминиум
Крај : CNC Заврши
Количина : 1 пар( Кочница Господар Цилиндар & Кабелски Спојки)
Спакуван : OPP вреќа
Тежина : Околу 900g
Масло : Употреба со течност врз основа гликол хемија ТОЧКА 3 ,DOT4 или ТОЧКА 5
Повеќе Информациите Кои :
Универзален Стандард 7/8" (22mm) Предна Кочница Господар Цилиндар & Кабелски Спојки Костур со Прилагодливи Држела и Течност во Резервоарот Целосен Комплет

Бренд Име:
RiderJacky
Специјални Функции:
Rhombus Шупливи дизајн
Објектот Должина:
17.7cm
Motobike Направи:
Ducati
Објектот Висина:
2cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
1inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
JZXMG-215M
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Објектот Тежина:
0.9kg
Достапни Бои:
Злато,Портокал,Сребрена,Црвена,Сина,Зелена,Црна,Сива
Fitment 1:
За Ducati 125-300CC

Слична стока во категоријата..