• Ново
Мотор сопирачки Dirt Bike Кочница Спојки Показател За јамаха YZ250 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година PitBike Кочница Спојки Рачка
zoom_in

Мотор сопирачки Dirt Bike Кочница Спојки Показател За јамаха YZ250 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година PitBike Кочница Спојки Рачка

DEN 916.32

Износот
check Това е достапна

НИ 1.99 / пар НИ 6.99 / парче НИ 25 / парче НАС 12 / парче НАС 1.34 / парче НАС 1.2 / парче НАС 9 / парче НАС 4.4 / set НИ 6.98 / set НИ 2.69 / пар Опис на Производот
Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.
3-прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.
Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.
Сосема нов и многу лесно за инсталација.
Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Спецификација : fitment : За јамаха YZ250 YZ125 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година Врвен квалитет T6065-T6 ЦПУ Машински алуминиумски
Боја : Како На Сликата
Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)
Лост : 3 прсти
Лост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќа
Автоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќата
Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.
Многу Непречено Движење
Директна замена за акции се држела. Нема промена!
Со Нарачување Инструкции :
Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур.
ние брод тоа држела само како нашата листа, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа.
(Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка)

боја:
злато ЛОГОТО YZ250, портокал ЛОГОТО YZ250, сива ЛОГОТО YZ250, црвена ЛОГОТО YZ250, сина ЛОГОТО YZ250, зелена ЛОГОТО YZ250, црна ЛОГОТО YZ250
Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LS-004
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
15inch
Објектот Ширина:
1.6inch
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
175.5g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Специјални Функции:
мотоцикл кочница спојки рачката
Motobike Направи:
Јамаха
Година:
2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
Функција:
dirt bike CNC Стожерот Кочница Спојки Држела
Состојба:
100% Сосема Нов
намерата:
намалување на барем да го оштети вашиот велосипед
tem Тип:
сопирачки Лост, Јажиња & Кабли
Тежината на инсталација:
Многу лесно да го инсталирате,Комплетен прибор
Количина:
Еден Пар
Type1:
спојката држела
Type2:
Кочница Држела
Специјални Функции:
CNC DirtBike Стожерот Кочница Спојки Држела

Слична стока во категоријата..