• Ново
Точка Крт Отстранување Пенкало Заменливи Игли За Ласерски Луничка Место Крт Отстранување Пенкало Додатоци за Масажа & Релаксација нова жешка
zoom_in

Точка Крт Отстранување Пенкало Заменливи Игли За Ласерски Луничка Место Крт Отстранување Пенкало Додатоци за Масажа & Релаксација нова жешка

DEN 63.36

Износот
check Това е достапна


6634
Точка Крт Отстранување Пенкало Заменливи Игли За Ласерски Луничка Место Крт Отстранување Пенкало Додатоци за Масажа & Релаксација нова жешка
Карактеристики :
Крт Отстранување Пенкало Додатоци
Заменливи Игли за Dot Крт Отстранување Смена Пен
5 Казна игли за убедливо мали дамки, пеги, и брадавица како крт отстранување машина убавина опрема, бидејќи парична казна игла е потрошен, препорачливо е да се купи повеќе за замена, ако иглата станува црна
Една дебела игла за отстранување на голема област на дамки и тетоважа, игла основа за одредување на игли како алтернатива, да се спречи загуба
Здрава и висока гаранција за квалитет
Опис :
Треба да се disinfect иглата пред употреба.
Треба да се работи под стручно лице.
За посебни nevus и луничка, треба да се работи под лекар контрола.
Избегнувајте Деца и непрофесионална
Спецификација :
Тип : Игли за Отстранување на самото Место Пен
Целна Област : Тело, Лице
Големина : 64 x 35 x 2.1 mm
Материјал : метал
Пакет Се Вклучени :
5 x Мали Игли
1 x Голема Игла
1 x Игла База

Материјал:
Метал
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
Игли за Отстранување на самото Место Пен
Големина:
215*105*45mm
Тип:
blackhead смена
Тип:
Игли за Отстранување на самото Место Пен
Големина:
64 x 35 x 2.1mm

Слична стока во категоријата..