• Намалена цена
  • Ново
Електрични Вибрации Јони Infrared Светло Греење Терапија Лице Око Кожата Кревање Затегнување Убавина Нега Апарати Инструмент
zoom_in

Електрични Вибрации Јони Infrared Светло Греење Терапија Лице Око Кожата Кревање Затегнување Убавина Нега Апарати Инструмент

DEN 1340.00 1575.84

Износот
check Това е достапна


Големина:
130x32x30mm
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Бренд Име:
ultrabeautifly
Материјал:
Пластични
Тип:
Батерија
Број На Модел На:
УЛ-508
Точка име :
Anion Vibrating Око За Убавина Massager Пен
Тежина:
84 grams
моќност:
1.3 W
Полнење Напон:
DCV1A
Технологија:
Anion,вибрации, сина, жолта светлина, греење терапија
Функција:
око relaxaion кревање затегнување
Место на Потекло:
Шенжен Град Кина

Слична стока во категоријата..