• Намалена цена
  • Ново
Леќа Худ Gimbal Камера Покритие За DJI Mavic Воздух Летало Леќа Капа Заштитни Случај Брзо Ослободување Сонцето Сенка Анти-Отсјај Додатоци
zoom_in

Леќа Худ Gimbal Камера Покритие За DJI Mavic Воздух Летало Леќа Капа Заштитни Случај Брзо Ослободување Сонцето Сенка Анти-Отсјај Додатоци

DEN 180.00 224.64

Износот
check Това е достапна


Леќа Худ Gimbal Камера Покритие За DJI Mavic Воздух Летало Леќа Капа Заштитни Случај Брзо Ослободување Сонцето Сенка Анти-Отсјај Додатоци
Карактеристики : Спречува сјајот и леќа flare, помош За Mavic Воздух за да пука професионални и квалитетни слики и видео Заштита на gimbal на За Mavic Воздух во случај на несреќа Инјектирање моделирани со мазна површина Екстра лесна тежина, не влијае врз fligh
Пакување вклучува : 1* За DJI Mavic Воздух Леќа Худ (За DJI летало не се вклучени)

1. Ние прифаќаме Alipay. 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас ( Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници) . 2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.) пратката е предаден од страна на Кина пост,Сингапур пост,Холандија пост. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите. Но, бидете уверени дека нашата цел е да им се овозможи на купувачите да го примите пакетот и брзо мораше да го промени начинот на испорака . Ве молиме да се разбере !!! ( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) 3. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност. 4. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации. 1. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање. 3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. 4. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. П : дали има некој попуст за крупни цел? A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager. П : Дали сте поддршка пад на превозот? A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети? A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет. Ве молиме да проверите на нашата ставка опис.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
MASiKEN
Големина:
Fitted
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Компатибилен Летало Модел:
За DJI Mavic Воздух Летало Gimbal Камера
Тежина:
29g
Број На Модел На:
EDJP499
Тип На Објект:
Леќа Хауба За DJI Mavic Воздух Летало
боја:
Црна
Карактеристики:
Ја спречува сјајот и леќа одблесокот

Слична стока во категоријата..