• Намалена цена
  • Ново
Sunnylife 4Pcs Зголемување на Опрема за Слетување за DJI Mavic Воздух
zoom_in

Sunnylife 4Pcs Зголемување на Опрема за Слетување за DJI Mavic Воздух

DEN 344.00 573.12

Износот
check Това е достапна


Sunnylife 4 Pcs Зголемување на Опрема за Слетување за DJI Mavic Воздух
Карактеристики :
.100% сосема нов и висок квалитет
.Направени на супериорен материјал, издржлив за да го користите
.Надворешни осум карактер структура за да се обезбеди непречено слетување на машината, ефикасни се зголеми на 32-милиметри, подигање на телото на MAVIC ВОЗДУХ
.Лесно да се подигне, тоа исто така може да се заштитат на дното на трупот на авионот визуелен систем за позиционирање и gambal камера
.Не го блокира LED и не влијае на лет сигнал
.Не-деструктивни брза инсталација и без гребење рака
Спецификации :
.Боја : Како Што Е Прикажано
.Материјал : ABS
.Производ Тежина : 23g
.Пакет Димензии : 12.8*10.2*2.5 cm
.Пакет Тежина : 50g
.Пакување : Графички Картон
Пакет Содржина :
.4 x Опрема за Слетување

Тежина:
23g
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Модел:
за DJI MAVIC ВОЗДУХ
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Број На Модел На:
2386669
Големина:
AS SHOW

Слична стока во категоријата..