• Намалена цена
  • Ново
Нови E27 RGB Ампулата LED Сијалица Со Далечински Контролер 85-265V Промена на Бојата на Вниманието Lampada ПРЕДВОДЕНА од Ампулата Сијалица за Домашен Бар
zoom_in

Нови E27 RGB Ампулата LED Сијалица Со Далечински Контролер 85-265V Промена на Бојата на Вниманието Lampada ПРЕДВОДЕНА од Ампулата Сијалица за Домашен Бар

DEN 168.00 191.52

Износот
check Това е достапна


Абажур Боја:
RGB
Wattage:
3W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број на извори на светлина:
6
Гаранција:
1 година
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Материјал:
Легура
Бренд Име:
KINLAMS
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Арт Деко
Употреба:
празник
Сенка Ветер:
Надолу
Број На Модел На:
wd007
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Боја На Каросеријата:
Сребро.
База Тип:
Никој

Слична стока во категоријата..