• Намалена цена
  • Ново
Индустриски гроздобер ѕид светлина железо ретро тавански светилки спалната соба коридор aisle склад ресторан паб бар кафе ѕид светилка sconce градник
zoom_in

Индустриски гроздобер ѕид светлина железо ретро тавански светилки спалната соба коридор aisle склад ресторан паб бар кафе ѕид светилка sconce градник

DEN 526.00 1010.40

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте & Известување
Индустриски гроздобер ѕид светлина железо ретро тавански светилки спалната соба коридор aisle склад ресторан паб бар кафе ѕид светилка sconce градник
100% Сосема Нов
Спецификација
1, Напон : AC85-265 V
2, Извор на Светлина : E27 сијалица (Не сијалица од продавачот)
3, Материјал : Железо
4, Телото Боја : како на сликата, ве молиме оставете малку боја разлика.
Примена
Дома Декорација, Дневна Соба, Седи Соба, Спална соба, Бања, Alise итн
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност; * ве Молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебно место), * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот начин на плаќање; * Налози обработени навремено по плаќање проверка од страна на ЗАЧУВАМ;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте добиле вашата пратка за долго време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди; * За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачите сметка;
* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр. Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина; * Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние нема да бидат одговорни за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени. Купувачот мора да ни обезбеди следење на Никој., цел Бр., специфични причини и др.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС.
* Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; * Ние сме со цел да им понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу важен за нас и на други купувачи.

Абажур Боја:
Црна без сијалица
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Гаранција:
2-ГОДИНА
Бренд Име:
vecli
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Боја На Каросеријата:
Црна
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Тело Материјал:
Железо
Карактеристики:
античкиот ѕид sconce
Осветлување Област:
5-10square метри
Број На Модел На:
ретро ѕид светилка
Напон:
90-260V,220V,110V
Техника:
Насликани
Примена:
Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
сертификација:
CCC
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Употреба:
Индустриски
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Никој

Слична стока во категоријата..