• Ново
LED White/Black Ѕид Светилки Abajur за Дневна Соба Ѕид Sconces Светлина E27 Нордиските Дрвени појас Ѕид Светлина
zoom_in

LED White/Black Ѕид Светилки Abajur за Дневна Соба Ѕид Sconces Светлина E27 Нордиските Дрвени појас Ѕид Светлина

DEN 2160.00

Износот
check Това е достапна


LED White/Black Ѕид Светилки Abajur за Дневна Соба Ѕид Sconces Светлина E27 Нордиските Дрвени појас Ѕид Светлина
Технички Детали
Објектот Тежина од 1,5 КИЛОГРАМИ
Производ Димензии КАКО СЛИКА
Телото Боја црна/бела
Абажур Боја
Модерниот Стил
Заврши црна/бела
Материјал метал
Шема
Обликот
Извор на светлина тип E27
Напон 110 V/220 V/90-260 V
Pls забелешка : LED сијалицата или Lumiled сијалица (не се вклучени)
Достапен простор : Дневна соба и трпезарија, Кујна проучување Спални бања Друг / други Стил : Нордиските

Абажур Боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Број На Модел На:
WL20171106
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CQC,CCC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V,220V,110V
Техника:
Насликани
Гаранција:
1 години
Примена:
Foyer
Употреба:
празник
Сенка Ветер:
Надолу
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Карактеристики:
ѕидот светилка
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Тип На Прекинувач:
Други

Слична стока во категоријата..