• Намалена цена
  • Ново
3D LED Хокеј Играч Табела Светилка USB Визуелна Luminaria Ноќни Ноќ Светла За Деца Подароци Бебе Спие Осветлување Спортски Оркестарот
zoom_in

3D LED Хокеј Играч Табела Светилка USB Визуелна Luminaria Ноќни Ноќ Светла За Деца Подароци Бебе Спие Осветлување Спортски Оркестарот

DEN 665.00 949.92

Износот
check Това е достапна


3 D LED Хокеј Играч Табела Светилка USB Визуелна Luminaria Ноќни Ноќ Светла За Деца Подароци Бебе Спие Осветлување Спортски Оркестарот
Ние сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.
Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги. Добредојдовте промет на мало со лекови и Капка-Превозот бизнис
НАЈДОБАР 3 D СВЕТИЛКА ДАЛЕКУ
- Од поодамна, тоа е gleaming 3 D ноќта Светилка. Од одблизу, тоа е технолошко чудо. 3 D Оптичка Илузија Светилка зрачи светлина во прекрасен 3 D облик кој ќе удар вашиот гостите' умови. Што создава стереоскопски 3 D ефект, Ласерски sculpting дека transmittance повеќе од 98% светлината на главата на LED Светилка Ноќ
НАДГРАДБА НА ВАШИОТ ДОМ / КАНЦЕЛАРИЈА
- Тоа е вкупно изјавата парче во секоја соба, дом или канцеларија и LED светло е како енергетски ефикасна како што е убава. LED Ноќ Светилка е беспрекорна комбинација на уметност и технологија, која ќе се трансформира во секоја соба во вашиот дом во дизајн дестинација.
"WOW" СЕКОЈ САКА ТОА
- Прикажи ги исклучите вашите светилка избор на дизајн до сите на вашите пријатели, семејство и колеги, и да се сврти било која канцеларија или homeroom во модерен дизајн место со овој уникатен и модерна уметност светилка. Ова е совршена и трендовски стил, кој ќе исклучително додадете многу карактер до секоја куќа.
3 D LED Светилка Карактеристики :
*Обезбедува над 50.000 часа на светлина
*Вклучува енергетски ефикасни LED лента (Заштеда на енергија)
*Допир копче за да го исклучите, ја вклучувате и ја смените бојата видливост.
*7 Режим на Бои : Бела, Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан и Розова.
*Лесно се врти за вклучување/исклучување на рака прекинувач на plug-in кабелот
*Автоматско боја се менува режимот на располагање
*Моќ на потрошувачите : 0.012 kw.h/24 часа
*LED Живот : до 50.000 часа
*3 D Илузија Плоча Само 4mm дебели
*USB кабел должина : 150 СМ
*Производ Тежина : 300g
Она што е во кутијата?
1x Акрилик Плоча
1x Црна Круг База
1x USB Кабелот
1x Упатство

Емитуваат Боја:
3D LED Хокеј на Мраз
Тип На Објект:
Ноќ Светла
сертификација:
CQC,CCC,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
No
Употреба:
празник
Обликот:
DIY
Енергија:
Допир
Бренд Име:
Asmarluxx
Тело Материјал:
Пластични
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип:
проектор
Извор На Енергија:
DC
Тип На Батерија:
Никој
Број На Модел На:
AW-9006
Wattage:
0-5W
Напон:
5V
Точка име :
3D LED Хокеј Играч Табела Светилка
Достапни бои:
7 бои промена во 1 светилка
Промена На Режимот:
Допрете Сензор на База
Се прилагодите:
Контактирајте не за повеќе детали
Во Светот Се Откажат Брод:
Yes
Примена:
Ноќ Светлина, Атмосферата Осветлување, Дома Партијата Декор
ОДГОВАРА ЗА:
Спална соба, Дневна Соба, Канцеларија , Бар, кафуле итн.
Пакет:
Неутрален картонска кутија
Големина:
Approxi. 16x20CM
Тежина:
За 270g

Слична стока во категоријата..