• Ново
Креативни Пеперутка Зајакот LED Ноќ Светлина Микро Пејзаж на Растенијата Креативни DIY Ноќ Светилка Мал Подарок USB Полнење LED Шарени
zoom_in

Креативни Пеперутка Зајакот LED Ноќ Светлина Микро Пејзаж на Растенијата Креативни DIY Ноќ Светилка Мал Подарок USB Полнење LED Шарени

DEN 1032.00

Износот
check Това е достапна

FENGLAIYI Креативни Пеперутка Зајакот LED Ноќ Светлина Микро Пејзаж на Растенијата Креативни DIY Ноќ Светилка Мал Подарок USB Полнење LED Шарени Карактеристики : 1. Sleep mode : Допрете го прекинувачот за вклучување на светлата, втората допрете го прекинувачот,Осветлувањето на екранот се намалува за 50%, по трет пат за да го исклучите светлата ; не Постои никаква операција во рок од 10 минути ,светла автоматски ќе се исклучи ,Смисла на вибрации ќе светлината повторно 2. Шарени режим : Долго притискање на прекинувачот за повеќе од 1 s , се отвори шарени режим, боја полека тебе. Тековната боја е заклучен кога вибрации се чувствува. се чувствуваат вибрации уште еднаш , продолжи да полека се менуваат бојата . долго притиснете го прекинувачот за повеќе од 1 s turn off the lights. 3. црвениот индикатор се пали кога се наплаќа ноќните светла. на зелените светла до кога наполни 4. како креативен подарок за пријателите или роднините Спецификации : Име : Микро пејзаж Ноќ Светлина главен материјал : ABS/PC/TPU капацитетот на Батеријата : 1200m A Производ извор на светлина : RGB Производ моќ : 1 W±10% Користат време : 6 ~ 8 часа време на Полнење : 3 ~ 6 часа Производ додатоци : + + Пакет Содржи : 1 x Празни цвет садови 1 x USB Кабелот 1 x прирачник За предмети : 1. Сите добра се проверени, Ние се многу строги за пакување, ние ќе се земе некои фотографии за пратката пред пратката. 2. Ако добиете предмети во прашање, ние поддршка гаранција, или 100% наплата по враќањето на објектот. Ние се надеваме да се направи долго време бизнис. 3. Ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница, може да Постојат производи што сакате,или можете да оставите порака на нас, ние ќе го испратите објекти ПОБРЗО. 36 месеци Гаранција. Купи со доверба! 1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 2. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. 3. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. 4. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. За Испорака : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker; Т/T; western union DHL обично трае 3-8 дена. FEDEX обично трае 5-8 дена ЕМС Пост обично трае 10-25 дена Кина пост воздух пошта обично трае 15-30 дена Ние Брод на Светот За paymenty : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker; Т/T; western union.

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
No
Тело Материјал:
ABS
Број На Модел На:
usb 3d
Енергија:
Префрлете
Употреба:
празник
сертификација:
RoHS,CE
Бренд Име:
FENGLAIYI
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
DC
Тип:
ноќ светлина
Обликот:
Цртан филм
Тип На Батерија:
Никој
Wattage:
0-5W
Напон:
5V
Број На Модел На:
usb led ноќ светлина
batteryMaterial:
ABS
led моќ:
0.5 W
Led Апликација:
Езерцето вазни, цвет ,градина Оркестарот Ligthting
Производ големина:
120*108*163mm

Слична стока во категоријата..