• Намалена цена
  • Ново
100 Lumens AAA Батерија Напојува од не ' Рѓосувачки Челик Мини Пенкало Светлината LED Светилка Капка Превозот Поддршка
zoom_in

100 Lumens AAA Батерија Напојува од не ' Рѓосувачки Челик Мини Пенкало Светлината LED Светилка Капка Превозот Поддршка

DEN 82.00 114.24

Износот
check Това е достапна


Опис :
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Нерѓосувачки челик светло тело може да биде постабилна и издржливи.
Користејќи LED сијалица, светлината е до 100 lumens.
Моќта од страна на еден AAA батерија (Не се вклучени).
Tailcap clicky прекинувач : кликнете на постојани-за вклучување/исклучување.
Челик пенкало клип дизајн со клучните синџир прстен обезбедува повеќе сметководствена опции.
Мини изглед, туку обезбедува тешко светлина, одговара за домаќинство, користење или активности на отворено.
Спецификации :
Предмет Тип : Мини Светилка
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Светлината Тип : LED
Големина на : (Кол×L) 11×1.5 cm/4.33×0.59 во (Прибл.)
ЛЕР : 1
Светлината моќ : 1 W
Светлината излез : 100 lumens
Светлината Опсег : 10m/32.81 ft (Прибл.)
Тип на прекинувач : Опашка-капа Clicky Префрлате
Напојување : 1 x AAA литиум батерија (Не се вклучени)
Примена : Апарати За Домаќинство, Активности На Отворено
Количина : 1 PC (други додатоци на сликата не е вклучена)
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
4.Нема мало пакет
Пакетот вклучува :
1 X Мини Светилка

Бренд Име:
HNGCHOIGE
Осветлување Растојание:
200-500 m
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Лумен:
Други
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
Одговара за домаќинство, користење или активности на отворено
Зум:
No
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
боја:
Бела
Тип На Батерија:
ААА
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Wattage:
1W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Тешко Светлина
Број На Модел На:
мини светилка
Тип На Објект:
Рефлектори
Модел на LED Монистра:
светлината е до 100 lumens

Слична стока во категоријата..