• Намалена цена
  • Ново
Поправка на Прст на Светлината LED Ракавица Светло Факелот за Кампување Пешачење Риболов Мини Преносни Осветлување Мулти-се користи Светилка
zoom_in

Поправка на Прст на Светлината LED Ракавица Светло Факелот за Кампување Пешачење Риболов Мини Преносни Осветлување Мулти-се користи Светилка

DEN 114.00 190.08

Износот
check Това е достапна


Поправка на Прст Светлина Отворено Риболов Магија Рака Прст Ракавица LED Светилка Факел Покрие Опстанок Кампување Пешачење Спасување Алатка
Карактеристики : * Лесно вклучување на и исклучување на уредот * W aterproof Ракавица * активности на Отворено од суштинско значење опрема * Големина : Прилагодлив магијата на рака. * Голема алатки кога ќе риболов и поправка во темнината места. Светлината е еден вашиот прст кои точно. * Удобно се протегала neoprene материјал, со позиција прилагодливи магијата на рака. * Постојат левата и десната страна ракавици, според сопствените навики. * Моќност : 2 x Копчето Батерии (Вклучени) * Производ во Боја : Црна
* Светла Боја : Бела
* Материјал : Најлон
* Големина : Како на слика * 13.Главно се користи за отворен кампување, Риболов, Планинарење, Лов, Пловењето, Итен случај, итн.
Пакет се вклучени : *1 x Лево LED Велосипедизам светло ракавица или *1 x Право В ycling светло факел ракавица или *1 Пар Велосипедизам светло ракавица

Боја На Каросеријата:
Левата Рака, Десната Рака, Еден Пар
Бренд Име:
POCKETMAN
Осветлување Растојание:
< 50 m
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Лумен:
250
Водоотпорен:
No
Тип На Светилка:
за риболов и поправка
Зум:
No
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
боја:
Црна
Тип На Батерија:
копчето за електронски
сертификација:
CE,FCC,RoHS,ССА,CCC
Wattage:
1W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
Поправка и риболов алатка
Тип На Објект:
Рефлектори
Модел на LED Монистра:
/
Тело Материјал:
Најлон
моќност:
2 x копчето батерии (вклучени)
Производ Во Боја:
Црна
боја на светлина:
Бела
Големина:
As the picture

Слична стока во категоријата..