• Намалена цена
  • Ново
JUJINGYANG на безбол палка отворено осветлување безбедност патрола само-одбрана LED светилка
zoom_in

JUJINGYANG на безбол палка отворено осветлување безбедност патрола само-одбрана LED светилка

DEN 1261.00 1327.20

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Рефлектори
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Функција:
Само За Одбрана,Шок Отпорни,Тешко Светлина
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Батерија:
ААА,18650
Водоотпорен:
Yes
Зум:
No
сертификација:
CCC,CE
Wattage:
5W
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Лумен:
300
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
JY-1101
Бренд Име:
JUJINGYANG
Тип На Светилка:
Секојдневно носење, кампување, планинарење, ноќен јава, спелеолошки
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Модел на LED Монистра:
LED
Материјал:
Висок квалитет, воздухопловство алуминиум легура
Големина:
43.5CM*3.5CM*3.5CM
Тежина:
0.7KG
Напојување:
18650 или ААА

Слична стока во категоријата..