• Намалена цена
  • Ново
RAYWAY Врвот 28cm 48cm IP68 LED Аквариум Светлина Подводните Шарени Воздух Балон RGB Боја Риба Резервоарот Растенијата Корални Аквариум осветлување
zoom_in

RAYWAY Врвот 28cm 48cm IP68 LED Аквариум Светлина Подводните Шарени Воздух Балон RGB Боја Риба Резервоарот Растенијата Корални Аквариум осветлување

DEN 965.00 1135.68

Износот
check Това е достапна


RAYWAY Висок Квалитет 28cm(12leds) 48cm(24leds) Подводни Подводните Шарени Воздух Балон Безбедност 85-265 V RGB Боја Риба Резервоарот Растенијата Аквариум Led светло Светилка Со Далечински управувач
Предмет Тип : LED ДИОДА Аквариум Светло светла боја : RGB(16 Бои, изберете) Должина : 28 см 48 см Напон : 85-240 V/50-60 HZ Работен напон : DC12 V. Моменталната оценка : 1 A LED светилка мушка број : SMD 5050 Предложи адаптер пумпа : 3-4.5 W Воздух влезот : воздух влезот Далечински управувач растојание : 3m Тежина : 350 g Производ големина : 28 см(должина) x 2.6 см(Ширина)
48 СМ(должина) x 2.6 см(ширина)
1 X LED Воздух Балон Светлина 1 X IR-далечински контролер (На копчето Батеријата не се вклучени) 1x Полнач со Plug 1x Воздух Цевка 1x приемник
Топло Забелешка :
Кина Царинската не дозволуваат да испратите далечински управувач со копчето батеријата, затоа, треба да се купи еден копчето батеријата од вашиот локален

Wattage:
US Plug, AU Plug, UK Plug, EU Plug
боја:
RGB
Тип На Објект:
Расте Светла
Тело Материјал:
PC
Број На Модел На:
SMD5050
Напон:
85-265V
Должина:
48inch
Ширина:
2.6CM
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Гаранција:
2 години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
RAYWAY
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Аквариум Светлина аквариум декорација
Fixure:
Во Вода
Примена:
Подводни растенија, корали, риба, желка и така натаму

Слична стока во категоријата..