• Намалена цена
  • Ново
SMD 3014 led лента светлина 5m 60led/m 300leds DC 12V флексибилни светлина диоди led лента лента led лента бела/топло бела/RGB
zoom_in

SMD 3014 led лента светлина 5m 60led/m 300leds DC 12V флексибилни светлина диоди led лента лента led лента бела/топло бела/RGB

DEN 141.00 156.96

Износот
check Това е достапна


SMD 3014 led лента светлина 5m 60led/m 300leds DC 12 V флексибилни светлина диоди led лента лента led лента бела/топло бела/RGB
Спецификација :
Точка Бр : лер Флексибилни газа светлината светла боја : Бела / Топло Бела / RGB
Извори на светло : SMD 3014 Светлина Количина : 60led/M ( 300led по тек)
Volatge : DC12 V ИП одделение : Нема водоотпорен IP20
Грав Агол : 120 степен Големина : L5 M*W8mm
Работна Температура : -45 да 49degree Гаранција : 2years
Сертификација : CE, Ro HS Пакет : 5 M led лента
Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било каков проблем,ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.
Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе го реши проблемот за вас е на задоволително ниво и решавање на вашите проблеми.

Емитуваат Боја:
Променливи, Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Лента
Просечен Живот (часот):
50000 часа
LED Чип Модел:
SMD3014
Лента тип:
SMD
Енергија:
Префрлете
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Повод:
дневна соба
Водоотпорен:
No
LED Чип Бренд:
Lumiled
Извор На Енергија:
DC
Потрошувачка на енергија (W/m):
4W/m
Бренд Име:
GRN-ТРЕПКА
Led Диоди Број/M:
60leds/m
Број На Модел На:
3014-60N
Напон:
12V
Боја Temp(К):
NO
Спецификации (монистра светлина / m):
60leds/m
Led количина:
60leds/m
Водоотпорен го оценувате :
IP20 Не Водоотпорен
Работен напон:
DC12V
боја на светлина:
бела/топло бела/RGB
Чип СМД:
SMD 3014
Гаранција:
2 години
Лента Должина:
5 Метри
Работа Tempreture:
-20 до 50
Животен век:
>50.000 часа

Слична стока во категоријата..