• Намалена цена
  • Ново
3 Стил на Африкански Blackwood Дрвени Кожа Занает Работ Burnisher Измамник Рамна Глава DIY Leathercraft Алатка за Правење
zoom_in

3 Стил на Африкански Blackwood Дрвени Кожа Занает Работ Burnisher Измамник Рамна Глава DIY Leathercraft Алатка за Правење

DEN 194.00 217.92

Износот
check Това е достапна


Карактеристики
Тоа ќе остави одличен работ на било кој тип на кожа работа на проектот. Неговиот дизајн ќе ви овозможи ефикасно да се заврши тесни агли, мали дупки, слотови, појас циклуси, и тешко да стигнат до рабовите
Burnishes рабовите на вашата кожа во дел од времето што е потребно за да се направи тоа од рака.
погодна за воена вежба притиснете, рака вежба, струг, или било која друга моторните алатка
Бришење на кожата може да се движи брзо напред и назад во жлебот рабови и мелење кожа работ
Оваа burnisher е идеална за завршување на футроли, нож sheaths, saddles, итн.
Спецификација :
Материјал : Дрво
Количина : 1pcs
Големина на :
A : 7*2.5 cm/2.73*0.97"
Б : 6*2.5 cm/2.34*0.97" Боја : Како што е прикажано на сликата.
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Посочи Совет Алатка
1 X A/B/C Кожа Алатки
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
А/Б/В Кожа Алатки

Слична стока во категоријата..