• Ново
MEKE Meike МК-S-AF4 Авто Фокус планината леќа адаптер прстен за SONY микро една камера на Canon EF/EF-S камера
zoom_in

MEKE Meike МК-S-AF4 Авто Фокус планината леќа адаптер прстен за SONY микро една камера на Canon EF/EF-S камера

DEN 3599.52

Износот
check Това е достапна

МК-S-AF4
Одговара:Sony Mirrorless Камери Голема функција: ◆ MEKE адаптер прстен МК-S-AF4 е погоден за Sony mirrorless камера планината да Canon EOS EF/EF-S Lense. Поддршка за: ◆ Поддршка на Sony Full-frame ◆ Компатибилен Со EF / EF-S Објективи ◆ Целосна Метална Рамка ◆ Напредни Мат Спреј на Кожата ◆ Поддршка Автофокус

Број На Модел На:
МК-S-AF4
Бренд Име:
ARMORKING
Компатибилен Бренд:
Sony, Minolta

Слична стока во категоријата..