• Ново
10pcs 77mm-55мм Чекор Надолу Метален филтер леќа Адаптер Прстен/77mm Објективот на 55мм УВ CPL ND Додаток
zoom_in

10pcs 77mm-55мм Чекор Надолу Метален филтер леќа Адаптер Прстен/77mm Објективот на 55мм УВ CPL ND Додаток

DEN 527.52

Износот
check Това е достапна

10pcs 77mm-55мм Чекор Надолу Метален филтер леќа Адаптер Прстен/77mm Објективот на 55мм УВ CPL ND Додаток Опис на Производот Бренд : Amopofo Тоа е 100% сосема нов и квалитет што е гаранција. врвот на линијата квалитет, луксуз. Адаптер за Користење на ултра прецизност ЦПУ машина алатки, софистицирани материјал, висок интензитет, добра работа стабилност калибар : 77-55мм Број на Модел : 77-55мм Боја : Црна Погоден : Камера Материјал : Алуминиум Функција : да се Трансформира калибар адаптер прстен, може да се монтира на предната страна од леќа за да се постигнат различни дијаметар споделување на истиот објектив дијаметар филтер, леќа хауба, дополнителни леќа и други додатоци. Целта е да се зголеми дијаметарот на објективот. Промена на филтер или адаптер или леќа или други големина од големи до мали Compatiable За Да се страната на леќа : 77mm на страната на филтер тема : 55мм Пакетот Вклучува : 77-55мм Метал Чекор Надолу Метал Адаптер Прстен x 10pcs Превозот и Пакет : Ние ќе брод вашата превозот адреса. Сите предмети ќе се испраќаат преку Кинески Пост или Хонг Конг Пост Пакет Услуги. може да потрае околу 7 - 10 работни дена, со следење на број. Контакт : Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress.ние ќе ви одговори што во рок од 24-48 часа,освен празник. Кои сме Ние : · Ние сме manufacurer за камерата леќи на камерата адаптер ,ние сме добредојдени и мало и трговија на големо клиенти,ако треба со големо количество и други modles,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобра цена. Ви благодариме за купувањето !ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!

Компатибилен Бренд:
Кодак,на CANON,Leica,Сигма,Fuji,Samsung,Sony, Minolta,Олимп,Panasonic,Pentax,NIKON
Бренд Име:
Amopofo
Број На Модел На:
77-55мм Метал Чекор Надолу Метал Адаптер Прстен

Слична стока во категоријата..