• Ново
Zhixianda 10 инчен метална школка отворена рамка индустриски следи 800*600 BNC следи HDMI следи VGA монитор
zoom_in

Zhixianda 10 инчен метална школка отворена рамка индустриски следи 800*600 BNC следи HDMI следи VGA монитор

DEN 4214.40

Износот
check Това е достапна

Zhixianda 10 инчен метална школка отворена рамка индустриски следи 800*600 BNC следи HDMI следи VGA монитор
Опис на производот спецификациите на 10 Инчен 4 : 3 Отворете Рамка LCD Монитор Број на Модел на KF1009 Разлика од 400 : 1 Дисплеј Тип 4 : 3 Сооднос 10" Активна Матрица TFT LCD екран со Резолуција 800*600 Време на Одговор ≤8ms Светлината 300cd/m2 Фреквенција ( H/V ) 60-75 Hz Боја системот PAL/ NTSC Поддршка Боја 16.7 M Агол на Гледање 160°C/160°C за да се Следи Големината 231*178*50 MM Интерфејс HDMI/BNC/VGA/AV/USB Додатоци извор на Енергија, База, BNC кабел оперативен систем
DOS/Прозорец 9 X,ME,2 K,XP,
7 Vista, NT, CE,LINUX, Mac
win7 win8 win10 Боја Црна Plug АУ,ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА plug достапни Материјал Метал Јазик
Англиски,Traditional Chinese,Поедноставен
Кинески,Francais,Италијански,Германски,
Свет, руски итн. Производ Прегледи
Пакување & Испорака
Пакување :
Испорака :
Ние нуди врата до врата услуги од страна на воздух или по море само зависи од вашиот вистински барање. Како што курирската служба DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX,EMS и така натаму.
Примерок
Времето за испорака е 1~3 работни дена.
10~100pcs
Времето за испорака е 2~5 работни дена.
Повеќе од 100pcs
Времето за испорака е 5~15 работни дена.
Примена-1
Фабриката Се Покаже

Време На Одговор:
8ms
Екран Тип:
LED
Сооднос На Контрастот:
430
Функција:
USB порта
Број На Модел На:
KF1009
Сооднос На Контрастот:
400
Панел Тип:
TFT
Големина На Екранот:
10
Вградениот Звучник:
No
Резолуција:
800x600
Црна и Бела Време на Одговор:
6 ms
Хоризонтална Агол На Гледање:
160°
Почетен Датум:
2016 година
Примена:
Десктоп
Приказ На Односот На:
4
Вертикален Агол На Гледање:
160°
Осветленоста:
300cd/m
Интерфејс Тип:
D-Sub
Производи Статус:
Акции
Резолуција:
800*600
Сигнал Интерфејс:
VGA/USB/BNC/AV/HDMI
Контрастот:
400
Осветленоста:
300cd/m2
осветлување:
led осветлување
Материјал:
Метал
Поддршка Боја :
16.7 M
Боја систем :
PAL/ NTSC
Приклучете:
АУ,ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА plug достапни
Гаранција:
12 месеци

Слична стока во категоријата..