• Ново
Најновите Zhixianda 10.4 инчен пластични resistive touch screen монитор со VGA/HDMI/USB/AV/BNC интерфејс
zoom_in

Најновите Zhixianda 10.4 инчен пластични resistive touch screen монитор со VGA/HDMI/USB/AV/BNC интерфејс

DEN 4598.40

Износот
check Това е достапна


Најновите Zhixianda 10.4 инчен пластични resistive touch screen монитор со VGA/HDMI/USB/AV/BNC интерфејс
Опис на производот спецификациите на 10.4 Инчен 4 : 3 Екран на Допир за Следење Број на Модел на C1048 Екран Размер 4 : 3 Резолуција 800*600 Сигнал текст VGA/USB или HDMI факултативна Светлината 250cd/m2 DC12 V Моќ 1.5 Фреквенција ( H/V ) 30~80 KHz, 60-75 Hz Јазик Кинески,англиски Боја системот PAL/ NTSC Работа Темп -20-60°C Операција RH 20%-80% се Следи Големината 261*201*45 MM Интерфејс HDMI/BNC/VGA/AV/USB Додатоци извор на Енергија, База, BNC кабел Екран на Допир Resistive touch screen оперативен систем
DOS/Прозорец 9 X,ME,2 K,XP,7
Vista, NT, CE,LINUX, Mac
win7 win8 win10 Боја Црна Plug АУ,ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА plug достапни Материјал Пластични Пакет Стандардна Картонска Кутија на Производот Прегледи
Пакување & Испорака
Пакување :
Испорака :
Ние нуди врата до врата услуги од страна на воздух или по море само зависи од вашиот вистински барање. Како што курирската служба DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX,EMS и така натаму.
Примерок
Времето за испорака е 1~3 работни дена.
10~100pcs
Времето за испорака е 2~5 работни дена.
Повеќе од 100pcs
Времето за испорака е 5~15 работни дена.
Примена-1
Фабриката Се Покаже
Шенжен Zhixianda Technology Co.,Ltd, е специјализирана во LCD монитор, екранот се следи решение. Комбинирање на истражување, проектирање, производство, маркетинг и продажба оддел, ние ја промовираа нашиот производ дома и во странство успешно.
Нашите главни производи вклучуваат 3.5-22 инчен LCD монитор, мулти-AV / PC / BNC / HDMI / ТВ монитор и touch screen монитор, кои широко се користат за security monitor, видео микроскоп, индустриски smart екран на допир за мониторинг, опрема за автоматизација, медицинска опрема, авто,итн.

Вградениот Звучник:
Yes
Време На Одговор:
8ms
Екран Тип:
LED
Сооднос На Контрастот:
430
Функција:
USB Порта,на Екранот на Допир
Панел Тип:
TFT
Резолуција:
800x600
Хоризонтална Агол На Гледање:
160°
Почетен Датум:
2016 година
Примена:
Десктоп
Приказ На Односот На:
4
Интерфејс Тип:
HDMI
Вертикален Агол На Гледање:
160°
Број На Модел На:
C1046
Црна и Бела Време на Одговор:
8 ms
Производи Статус:
Акции
Сооднос На Контрастот:
600
Осветленоста:
250cd/m
Големина На Екранот:
10.4
Име на производ:
10.4 resistive touch monitor
Сигнал Интерфејс:
VGA/USB/BNC/AV/HDMI
Контрастот:
600
Осветленоста:
300cd/m2
Време На Одговор:
6ms
осветлување:
led осветлување
Екран На Допир:
resistive touch screen
Интерфејс:
HDMI/BNC/VGA/AV/USB
Материјал:
Пластични
Резолуција:
800*600

Слична стока во категоријата..