• Намалена цена
  • Ново
FingerQueen ПЕТИ 100PCS +Кутија Балерина Половина Помине Совети Природни/Јасни Ковчег Лажни Ноктите ABS Вештачки DIY Лажни Лажни УВ Гел
zoom_in

FingerQueen ПЕТИ 100PCS +Кутија Балерина Половина Помине Совети Природни/Јасни Ковчег Лажни Ноктите ABS Вештачки DIY Лажни Лажни УВ Гел

DEN 105.00 149.76

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Лажни Нокти
Ноктите Ширина:
No. 0-9 различни големини
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
F-ПРОГОЛТА
Количина:
100
Примена:
Прст
Големина:
Nature/Clear/White
Бренд Име:
Fingerqueen
Тип:
Целосна Помине Совети
Должина На Ноктите:
No. 0-9 различни големини
боја:
Природата/Избриши/Бела

Слична стока во категоријата..