• Намалена цена
  • Ново
Класичен француски Лажни Ноктите Кратки Совети за Рамен Врвот Лажни Ноктите Природни Целосна Покриваат Ноктите 24Pcs Нокти Производ Z065
zoom_in

Класичен француски Лажни Ноктите Кратки Совети за Рамен Врвот Лажни Ноктите Природни Целосна Покриваат Ноктите 24Pcs Нокти Производ Z065

DEN 132.00 151.20

Износот
check Това е достапна


Класичен француски Лажни Ноктите Кратки Совети за Рамен Врвот Лажни Ноктите Природни Целосна Покриваат Ноктите 24 Pcs Нокти Производ Z065
Опис На Производот Детали :
1 производ = 24pcs ноктите
Не течен лепак, вклучени, но ние ќе се стави една хартија, лепак налепница со ноктите.
100% Сосема нов и висок квалитет.
Fashion & популарни ноктите , одговара било каде да се носат.
ние имаме многу стил за да изберете, plz проверите на нашата продавницата за повеќе!

Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
помине дизајн
Големина:
Pre-designed Nails
Количина:
24pcs ноктите
Должина На Ноктите:
Краток
Ноктите Ширина:
Медиум
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Бренд Име:
QPKUO
Материјал:
Акрилик

Слична стока во категоријата..